A F O L - z ang. Adult Fan Of Lego, określa osobę która, często po okresie tzw. Dark Age kiedy porzuca zabawki z dzieciństwa, wraca do klocków LEGO i zajmuje się nimi jako hobby.
Blog > Komentarze do wpisu
Żubrówka czy Porto?

Po ogłoszeniu wyników Lego Castle Contest, na portugalskim Forum0937 Luis Baixinho żartobliwie zaproponował kolegom, aby wzieli udział w następnym konkursie i pokrzyżowali trochę szyki Polakom. Zaczęliśmy rozmawiać o tym na polskim forum i od słowa do słowa... wyzwaliśmy portugalską społeczność na pojedynek!

W skrócie: obie społeczności wezmą udział w tegorocznym Collosal Castle Contest V. Kto osiągnie lepszy wynik, otrzyma od drugiej stroniy mały upominek. Portugalia od Polski - skrzynkę Żubrówki. My od nich - skrzynkę porto.

Ale będzie zabawa!

 

Aby zilustrować, na co się porywamy, przykład Portugalskiego geniuszu: Torre de Belem Luisa Baixinho:

Torre de Belem

 

* * *

Bison Grass Vodka or Port Vine?

When Lego Castle Contest results were published, Luis Baixinho posted a tongue-in-cheek comment on Portugese Forum0937 suggesting his collegues to enter the next contest and make our life difficult. We started to talk about this at Polish forum, one thing led to another and... we proposed Portugese community a challenge!

In short: both communities will enter Collosal Castle Contest V. Who scores better will receive a gift from the other side. Portugal will get from Poland a crate of Bison Grass Vodka. Poland will get a crate of Port Vine.

Oh boy, that will be fun!

To ilustrate what who are dealing with, a sample of Portugese genius: Torre de Belem by Luis Baixino.

 

czwartek, 31 maja 2007, hippotam

Polecane wpisy

  • Coś się kończy ...

    Uwaga! Przeprowadziliśmy się! Prosimy o zmianę linków w Waszych zakładkach i zapraszamy na nasz nowy serwer:   www.e-klocki.com       We&

  • Z ziemi duńskiej do Polski

    Mamy Shop@Home! Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy w niedawno - juz niedługo LEGO Direct uruchamia wysyłkę do Polski! Jan Beyer w mailu przesłanym do Maćka D

  • BrickJournal 2.0

    Od dzisiaj można już kupić nowy numer BrickJournal . Wyskoczyłem szybciutko z trzech dolarów i dziewęćdziesięciu pięciu centów i już opowiadam, co jest w środku

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2007/06/01 08:18:03
Trzymam kciuki!

Z synem tworzymy dwuosobowy zespół fanów LEGO. Na razie projektujemy głównie w wirtualnej rzeczywistości - LEGO Digital Designer (można go znaleźć np. w nowym PCWK). Sporo wody upłynie zanim odważymy się pokazać nasze prace - poziom tu prezentowanych jest dla nas odległym celem :-)

Pozdrawiamy wszystkich LEGOfili!
-
Gość: Filozof - jangofett14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/06/01 11:13:49
Uuuu... ciężka sprawa! Ale dzieki tobie drogi hipopotamie, JUŻ do pracy, chociaż do CCC5 daaaaaleka droga :D. Ktoś jeszcze ma swój pomysł? Mój idzie w stronę kategorii "Medivial Live", ale ani mru-mru :P
-
hippotam
2007/06/01 12:38:06
@tatafilipa> Pozdrowienia ode mnie dla Ciebie i Filipa. A co budujecie?
-
Gość: Bruce, 128.164.236.*
2007/06/01 21:57:38
Hey,

We'd love to have more entries from both Poland and Portugal (and Peru and Polynesia and Pakistan, for that matter). You guys have a lot of great builders. Now if only the judges could get some vodka and wine . . . :) Just kidding.

Bruce
-
Gość: LBaixinho, *.dsl.telepac.pt
2007/06/02 10:33:57
Hummm ;)
-
hippotam
2007/06/02 11:34:16
@Bruce> You missed Phillipines :-)
We are definitely going to make your life harder as a CCC5 judge, but I guess you don't mind :-)

-
Gość: V1, *.de.ibm.com
2008/01/28 03:47:44
ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!!!!
Kanały RSS
Szukaj

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.