A F O L - z ang. Adult Fan Of Lego, określa osobę która, często po okresie tzw. Dark Age kiedy porzuca zabawki z dzieciństwa, wraca do klocków LEGO i zajmuje się nimi jako hobby.
Blog > Komentarze do wpisu
Resztki ze stołu

Co można zrobić gdy po zbudowaniu nowego modelu zostanie parę klocków?

Tim Gould (pokazywaliśmy już jego "poważne" prace) potrafi z nich zrobić robota:

Kangura:

Figurę konia szachowego:

***

I found these creations in a folder called "Tablescraps". If you are interested what Tim Gould (already featured in our blog) can make as regular models check out his gallery.

niedziela, 01 lipca 2007, nexus7

Polecane wpisy

  • Coś się kończy ...

    Uwaga! Przeprowadziliśmy się! Prosimy o zmianę linków w Waszych zakładkach i zapraszamy na nasz nowy serwer:   www.e-klocki.com       We&

  • Znowu po japońsku

    Ponieważ nie mieliście problemów ze zrozumieniem prac japońskich modelarzy przedstawionych w zeszłym tygodniu dziś znowu coś z Japonii. Przedstawiam model sprze

  • Wow factor

    Co jakiś czas pokazujemy prace, które powodują że jedyne co potrafimy powiedzieć to wow! Dziś samochód w skali minifig zbudowany przez Tima Gould'a. Na razi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Czymsim, *.resetnet.pl
2007/07/01 21:56:29
Ja mam specjalną szafkę z klockami i na jej wierzchu prawie zawsze leży trochę klocków, z których korzystałem podczas budowania, coś niedokończone, nieudane lub jakieć eksperymenty (jakoś nie chce mi się ich sprzątać :) ). Dlatego też tak lubię coś budować z "resztek".
-
Gość: Jangofett14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/07/02 12:17:55
Kangurek jest Cool!!
-
Gość: , *.ppp.onetel.net.uk
2007/07/02 20:51:16
Tim here, thanks for blogging these. The kangaroo is not just a normal kangaroo but is based on a sculpture series from around my homecity (Brisbane). I love the real things and thought I should have a Lego version of them :)
-
hippotam
2007/07/02 21:40:55
@Tim> Hi there. Now, when I can see the original sculpture, I can say that the kangaroo kicks ... :) Is the guy with the camera a Lego version of you?
-
Gość: , *.ppp.onetel.net.uk
2007/07/03 03:22:25
LOL... no that's not me, it's a tourist from a Queensland town ;)
Kanały RSS
Szukaj

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.