A F O L - z ang. Adult Fan Of Lego, okre¶la osobę która, często po okresie tzw. Dark Age kiedy porzuca zabawki z dzieciństwa, wraca do klocków LEGO i zajmuje się nimi jako hobby.
Blog > Komentarze do wpisu
Z piskiem opon (szumem antygrawów, rykiem trolla)

Ostro ruszyła nasza nowa AFOLowej gra - konkurs pt. Policjanci i Złodzieje. W pierwszym etapie uczestnicy zaprezentowali swoje drużyny ich pojazdy. Choć wła¶ciwie wszystkie prace zasługuj± na uznanie, to dzi¶ przedstawimy tylko kilka. Zapraszamy jednak do obejrzenia wszystkich prac i wzięcia udziału w głosowaniu.

Gra rozgrywana jest w ten sposób, że zadania w kolejnych etapach widoczne s± tylko dla członków odpowiedniej frakcji, nie możemy więc jeszcze zdradzić co szykuj± gracze w etapie drugim.

A oto prace:

Furgonetka Czarny Orzeł i Orły Temidy crisesa

Chimera (Warhammer 40.000) jantina

Lekki zaprzęg wielozadaniowy lolasa

Szybki radiowóz czekoladowegobossa

 Limuzyna rodziny Tygrysione tygryska

APC pita

Pojazdy Zakonu Złoczyńców V1

Cadillac Colorado Ciamka

TS-177 martina

***

It was rather exciting weekend with all these fantastic MOCs presented for our new game Policemen and Thieves. Above you can check out just a selection of vehicles used by both sides of the conflict.

This year our game has only been available in Polish. We hope to test the rules and interactions to the limits and hopefully present it in English next year.

wtorek, 04 marca 2008, nexus7

Polecane wpisy

  • Co¶ się kończy ...

    Uwaga! Przeprowadzili¶my się! Prosimy o zmianę linków w Waszych zakładkach i zapraszamy na nasz nowy serwer:   www.e-klocki.com       We&

  • Znowu po japońsku

    Ponieważ nie mieli¶cie problemów ze zrozumieniem prac japońskich modelarzy przedstawionych w zeszłym tygodniu dzi¶ znowu co¶ z Japonii. Przedstawiam model sprze

  • Wow factor

    Co jaki¶ czas pokazujemy prace, które powoduj± że jedyne co potrafimy powiedzieć to wow! Dzi¶ samochód w skali minifig zbudowany przez Tima Gould'a. Na razi

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Kanały RSS
Szukaj

LEGO® is a trademark of the LEGO Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.